URM
Рухомий склад Бізнес Новини

На Північному гірничозбагачувальному комбінаті відремонтували електровоз

На Північному гірничозбагачувальному комбінаті капітально відремонтували електровоз. Його оновили до стану заводського. З основного обладнання замінили всі несправні вузли й ущільнення. Відремонтували трансформатор, компресори, відновили 12 тягових двигунів, силові елементи, кабіну і раму кузова.

На Північному гірничозбагачувальному комбінаті відремонтували електровоз

Ремонтні роботи виконав Конотопський завод по ремонту дизель-поїздів. Гарантія на обладнання – рік.

Інвестиції в оновлення виробничих потужностей — це стабільна робота комбінату. Цього року Північний ГЗК продовжить ремонт гірської техніки, автосамоскидів, модернізацію фабрики збагачення. Перехід на сучасні технології дозволить не тільки збільшити обсяги виробництва, але й підвищити конкурентоспроможність готової продукції, поліпшити умови праці на робочих місцях.

Андрій Скачков генеральний директор Північного ГЗК

Капітально відремонтований тяговий агрегат уже виконує свої планові завдання з вивезення гірської маси з Першотравневого кар’єру.

На Північному гірничозбагачувальному комбінаті відремонтували електровоз

Усього у 2021 році на відновлення техніки і обладнання, капітальні ремонти будівель і споруд Північний ГЗК направить 1,6 млрд гривень.

Нагадаємо, ДП «МТП «Південний» уклало договір з компанією «Метінвест» щодо фіксованих обсягів перевалки руди щомісяця зі зростанням вартості перевалки.

читайте також

Завантаження....