URM
Вантажні перевезення Новини

На Південно-Західній залізниці для охорони вантажів почали застосовувати дрони

Воєнізована охорона регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» другий рік поспіль активно застосовує в роботі безпілотні  літальні апарати (БПЛА).

У 2020 році взяті на озброєння ВОХОР дрони експериментально випробували для огляду вантажів у відкритому рухомому складі.

У філії заявили, що результат перевершив усі очікування: безпілотники могли здійснювати польоти на низькій висоті над контактною мережею, легко виявляли сторонніх осіб, які підсідали у напіввагони, допомагали швидко реагувати на дії розкрадачів на найбільш криміногенних ділянках залізниці.

На Південно-Західній залізниці для охорони вантажів почали застосовувати дрониУ 2021 році філія придбала для підрозділів ВОХОР ще 8 новітніх квадрокоптерів, 3 з яких обладнали термальною відеокамерою для нічної відеозйомки.

На цей час БПЛА забезпечені основні вузлові стрілецькі команди Київського та Козятинського загонів воєнізованої охорони. Безпілотники застосовуються для огляду вантажів у відкритому рухомому складі, патрулювання з повітря, огляду під’їзних колій, де трапляються крадіжки елементів інфраструктури.

Зокрема на станціях Дарниця, Конотоп, Бахмач, Козятин, Миронівка, Шепетівка, Жмеринка та Коростень, а також оперативними групами – на найбільш криміногенних ділянках залізниці.

Нагадаємо, 10 листопада на засіданні Уряду розглянули зміни до постанови щодо охорони вантажів під час залізничних перевезень. Ідеться про реформування залізничної охорони та розмежування її функцій: охорони вантажів, охорони об’єктів інфраструктури, пожежна безпека, забезпечення дотримання правил поведінки громадян на залізниці.

читайте також

Завантаження....