URM
COVID-19 Новини

На Південній залізниці 1,2 % працівників не отримали щеплення

Станом на 15 грудня 2021 року на Південній залізниці всього 1,2 % працівників не отримали щеплення та не надали підтверджувальні документи щодо протипоказань до вакцинації.

Разом з тим, у філії БМЕС COVID-сертифікати та інші довідки мають 89,8 % працівників. Зазначимо, що ще місяць тому кількість вакцинованих працівників по філії становила 26,9%.

Жоден підрозділ не зупинив свою роботу. Ми продовжуємо комунікації з працівниками та вживаємо мотиваційні заходи, спрямовані на тих, хто ще не вакцинувався.

Марина Чубенко, заступник директора філії БМЕС

Що стосується Львівської залізниці, то станом на 13 грудня на роботу вийшло 26 988 залізничників. Це становить 93,01% від загальної кількості працівників філії.

Зараз на амбулаторному лікуванні перебуває 443 людини, у щорічних відпустках – 714. Ще 64 працівники Львівської залізниці надали у відділи кадрів своїх підрозділів негативні ПЛР-тести, результати яких дійсні протягом 72 годин.

Найбільший відсоток невакцинованих від COVID-19 – серед працівників локомотивного господарства.

Загалом в УЗ працюють близько 250 000 працівників. В УЗ запевнили, що  з 9 грудня 2021 року, роботу залізничної галузі забезпечують тільки вакциновані проти COVID-19 працівники компанії. Це залізничники, які отримали одну або дві дози вакцини. А також ті, які мають протипоказання до щеплення.

Нагадаємо, на початку листопада МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, додавши туди залізничників. Наказ набрав чинності  9 грудня.

Раніше Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін розповів, що через введення карантинних обмежень на пасажирських перевезеннях компанія втрачає 300 млн грн на місяць.

читайте також

Завантаження....