URM
Новини Пасажирські перевезення

На Південній магістралі почали підготовку до зимових перевезень

З 15 вересня до 30 жовтня на залізниці проводиться осінній комісійний огляд. У межах заходів залізничники Південної залізниці готують до роботи в зимових умовах 68 складів потягів серій ЕР2, ЕР2Р, ЕР2Т, ЕТ2, ЕПЛ9Т, ЕР9М, ЕР9П, ДР-1А та 3 рейкових автобуси серії 620М.

Що роблять залізничники під час осіннього комісійного огляду

Під час комісійного огляду працівники моторвагонних депо працюють над тим, щоб перевести вузли та агрегати моторвагонного рухомого складу (МВРС) на зимовий режим роботи, а також виконують перевірку системи опалення вагонів рухомого складу та водопостачання. Виявлені під час огляду несправності систем та агрегатів рухомого складу усуваються. Виконана робота гарантує стабільну та безпечну експлуатацію моторвагонного рухомого складу в осінньо-зимовий період.

Також у виробничих підрозділах служби приміських пасажирських перевезень згідно з розробленими графіками здійснюється ретельне миття вагонів, а в разі необхідності оновлюється лакофарбове покриття кузовів вагонів МВРС.

Нагадаємо, що упродовж 8 місяців 2021 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» склало 20 млн 235 тис. 967 тонн вантажів. Середньодобове навантаження – 83 тис. 276 тонн.

читайте також

Завантаження....