URM
Укрзалізниця Новини

На Одеській залізниці переоснастили пристрої диспетчерської централізації

На регіональній філії «Одеська залізниця» завершили роботи з технічного переоснащення пристроїв диспетчерської централізації дільниці Чорноморська – Берегова.

Це дозволило зменшити експлуатаційний штат працівників руху, які були задіяні для управління пристроями мікропроцесорної електричної централізації безпосередньо на колійному посту 30 км.

Нині колійним постом управляє поїзний диспетчер Береговської дільниці.

Основні роботи з переоснащення були проведені із залученням підрядної організації, яка змонтувала пристрої мікропроцесорної електричної централізації (МПЦ) та пристрої автоблокування на прилеглих перегонах.

Після введення в експлуатацію пристроїв МПЦ колійного посту 30 км на дільниці Чорноморська – Берегова було впроваджено та внесено зміни в діючі пристрої диспетчерської централізації «Мінськ», також з фахівцями ТОВ «БОМБАРДІР ТРАНСПОРТЕЙШН УКРАЇНА» було внесено зміни в пристрої, що перебувають у дослідній експлуатації «ДЦ-Е» цієї дільниці

Одеська залізниця

Зазначимо, що роботи тривали два тижні. Технічним переоснащенням займалися також і фахівці виробничого підрозділу Одеса-Сортувальна.

На Одеській залізниці переоснастили пристрої диспетчерської централізації

читайте також

Завантаження....