URM
Новини Події

На Одещині посадовець УЗ розкрадав пальне

На Одеській залізниці поліцейські викрили на махінаціях керівника бази палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця».

За даними слідства, відповідно до актів приймання нафтопродуктів у 2021 році на базу палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» надійшли три вагони-цистерни зі 180 т дизпального. Однак на облік керівництво поставило тільки дві. Решта була реалізована третім особам.

Відповідно до висновків експертів, розмір нестачі нафтопродуктів на базі палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» становить понад 62 т на суму майже 1,5 млн грн. На підставі отриманих доказів поліцейські повідомили про підозру керівникові бази палива за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

читайте також

Завантаження....