URM
Інфраструктура Новини Пасажирські перевезення

На Львівщині обговорили відновлення руху євроколіями на двох дільницях

На Львівщині ініціативна група обговорила питання відновлення європейської колії на відрізках Хребенне – Рава-Руська та Смільниця – Старжава. Про це повідомляє пресслужба Управління транспорту та зв’язку Львівської Облдержадміністарції.

На Львівщині обговорили відновлення руху євроколіями на двох дільницяхЦе питання обговорювали працівники Управління транспорту  ОДА спільно з представниками міської ради Рава-Руської, Львівської Залізниці та депутатами Львівської обласної ради. Ініціиативна група провела виїзну зустріч, на якій було оглянуто залізничну інфраструктуру на відрізку Хребенне – Рава-Руська.

Також предавники Львівської ОДА зустірілися з представниками Хирівської міської ради, Львівськими митниками та представниками УЗ. На зустірчі йшлося щодо відновлення залізничного сполучення через село Смільниця та будівництва пересадкового автомобільно-залізничного комплексу.

На Львівщині обговорили відновлення руху євроколіями на двох дільницях

Основна мета реалізації вказаних проектів — зменшення тривалості поїздок та підвищення комфорту пасажирів, які зможуть без пересадок дістатися до європейських країн.

Нагадаємо, на Рівненщині на вузькоколійній залізниці «Антонівка-Зарічне» (так звана «Кукушка». — ред.) залишилися працювати п’ятеро людей. Працівникам повідомили про скорочення або ж переведення.

читайте також

Завантаження....