URM
Бізнес Новини Рухомий склад

На криворізькому Дизельному заводі відкрили колісно-роликовий цех

На криворізькому Дизельному заводі ввели в експлуатацію колісно-роликовий цех. Про це йдеться на сайті групи компаній Aurum Group.

Зазначається, що відтепер у залізничному депо буде все необхідне устаткування для здійснення повного циклу ремонтних робіт піввагонів, критих хоперів для зерна і цементу, платформ, а також відчіпного ремонту обсягом ТОв-2, КРП.

Буквально у червні з депо «Дизельного заводу» вийшов 1000-ний відремонтований вагон, і сьогодні наш наступний крок – введення в експлуатацію колісно-роликового цеху. Відтепер депо автономно виконуватиме весь спектр ремонтних робіт вантажних вагонів, що замовляють наші клієнти.

Альона Лебедєва засновниця Аурум Груп

На криворізькому Дизельному заводі відкрили колісно-роликовий цех

В Аурум Груп також зазначили, що завод в епіцентрі генерації вантажів. Тож відкриття цеху дозволить вагоновласникам мінімально відволікати вагони від робочого процесу.

Дизельний завод» розташований поблизу залізничної станції Кривий Ріг-Сортувальний Дніпропетровської області, підприємства якої генерують суттєву частку вантажопотоку залізниці країни. Відповідно саме у цьому регіоні обертається найбільша кількість вантажних вагонів.

Альона Лебедєва засновниця Аурум Груп

читайте також

Завантаження....