URM
Події Новини Укрзалізниця

На Харківщині затримали залізничників-колаборантів

У Харківській області співробітники УСБУ затримали двох колишніх працівників регіональної філії Укрзалізниці, які під час окупації допомагали рф відновлювати залізничне сполучення з регіоном для забезпечення та перекидати техніку для потреб ворожих угруповань на східному фронті. Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Харківській області.

Чоловіки погодилися співпрацювати з окупантами: одного з них призначили керівником, іншого – заступником виробничого підрозділу створеного агресором «Купянской колейной машинной станции».

На цих «посадах» вони допомагали країні-агресору відновлювати залізничне сполучення з регіоном для забезпечення потреб окупаційних угруповань на східному фронті. Насамперед колаборанти сприяли перекиданню рухомими складами військової техніки, озброєння та боєприпасів з території рф до тимчасово захоплених районів Харківщини.

УСБУ в Харківській області

Після звільнення регіону зловмисники намагались «залягти на дно», проте правоохоронці встановили їхнє місцеперебування. Колаборантам загрожує позбавлення волі до 5 років.

читайте також

Завантаження....