URM
Укрзалізниця Новини

На Гніванському заводі спецзалізобетону чотири місяці не виплачують зарплату – профспілки

У профспілці залізничників та працівників транспорту заявляють, що на Гніванському заводі спецзалізобетону працівникам чотири місяці не виплачують зарплату.

В профспілці вказують, що згідно з законом про оплату праці, оплата праці здійснюється першочергово. Тому невиплата є порушенням закону. Така ситуація, за даними місцевої профспілкової організації мала місце у 2019 році, але тоді після звернення профспілок до прокуратури заборгованість почали погашати.

У 2021 році борги з’явилися знову. Тож профспілка подала заяву про злочин до прокуратури, НАБУ та поліції, а також повідомила про порушення парламентську тимчасово слідчу комісію. Копія документу є в розпорядженні редакції.

Також в профспілці вказують, що керівництво заводу перешкоджає їх діяльності: зокрема деяких членів звільнено, а іншим зменшують робочі часи.

Зауважимо, Гніванський завод  спецзалізобетону, 100% акцій якого належить Укрзалізниці, спеціалізується на виробництві залізобетонних шпал, опор контактної мережі, стійок освітлення для електромереж тощо.

Нагадаємо, 10 вересня вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) повідомила главі уряду Денису Шмигалю і міністру інфраструктури України Олександру Кубракову про оголошення на підприємствах АТ «Укрзалізниця» передстрайкового стану.

читайте також

Завантаження....