URM
Новини

(ВІДЕО) Локомотивні бригади Донецької залізниці тренуються курувати рухомим складом онлайн

На Донецькій залізниці з’явилися тренажери-симулятори для навчання локомотивних бригад. Техніку встановлено у Лиманському центрі професійного розвитку персоналу з’явилися надсучасні

Відтепер машиністи та помічники мають змогу навчитися керувати тепловозом ТЕ 33 АС, електровозом ДЕ 1 та електропоїздами ЕД-2Т і ЕР-2Т навіть не виїжджаючи з депо.

Програма, розроблена спеціалістами, моделює реальний залізничний шлях у різних напрямках Донецької залізниці. До того ж під час занять можна задати нестандартні ситуації, аби проаналізувати можливі дії локомотивної бригади.

В Філії наголошують — тренажери не тільки поліпшують процес навчання, а й суттєво економлять бюджет, що виділявся на кожен виїзд локомотивної бригади.

читайте також

Завантаження....