URM
Інфраструктура Новини

На ділянці Ковель — Ізов — Держкордон залізничники почали монтувати контактний дріт

В Укрзалізниці відзвітували щодо робіт з електрифікацію ділянки Ковель — Ізов — Держкордон. Залізничники розпочали монтаж контактного дроту.

Зокрема, наразі тривають роботи на 43-кілометровій ділянці Ковель — Овадно. На підготовчому етапі там енергетики встановили жорсткі поперечини, консолі, ізолятори, розкочують та монтують несучий трос. Зв’язківці виконують роботи з монтажу пристроїв СЦБ і зв’язку.

Що встигли зробити залізничники на ділянці

Загалом із початку будівельно-монтажних робіт з електрифікації на ділянці Ковель — Ізов — Держкордон встановлено 1261 опору контактної мережі, 433 фундаменти, 357 анкерів, 428 консолей, 43 жорсткі поперечини, розкачано близько 17 км несучого тросу. Сукупно прокладено 19 км кабелів різного типу. Завершено модернізацію переїзної автоматики на 11 залізничних переїздах дільниці та реконструкцію систем гучномовного оповіщення й паркового зв’язку на станціях Ковель, Люблинець-Волинський, Турійськ.

Що дасть електрифікація ділянки

Електрифікація ділянки Ковель — Ізов — Держкордон є стратегічно важливою для галузі та держави. Вона дозволить суттєво підвищити рівень експортних вантажних перевезень. Зокрема, збільшити вагу вантажних поїздів із 4,6 тис. тонн до 5,5 тис. тонн, підвищити пропускну спроможність дільниці та скоротити строки доставки вантажів, а ще — на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати залізниці та відчутно (до 12 тис. т/рік) зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу.

Нагадаємо, 21 вересня відбувся аукціон щодо вибору підрядника, який побудує нову тягову підстанцію для електрифікації ділянки Ковель – Ізов – Держкордон. Активні роботи на цьому напрямку Укрзалізниця розпочала у серпні. Тоді відповідний дозвіл на початок основних робіт компанія отримала від Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

читайте також

Завантаження....