URM
Укрзалізниця Новини

На цьому тижні в УЗ мали підняти зарплати, проте офіційних заяв не пролунало

Укрзалізниця поки що не підняла зарплати залізничникам.  Зазначимо, що 2 грудня голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін повідомив журналістам URM, що з грудня працівникам УЗ збільшать зарплату на 10 %. Тоді він заявив, що відповідне рішення правління ухвалить вже цього тижня. Але жодних офіційних оголошень щодо зарплат станом на 18:00 10-го грудня не пролунало.

Нагадаємо, на початку листопада в Укрзалізниці заявили, що піднімають тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10 % з 1 грудня 2021. Проте станом на 2 грудня рішення правління щодо цього питання немає.

Обіцянці підвищити зарплату передував мітинг профспілки та транспортних будівельників через відмову керівництва компанії виконувати галузеву угоду, яку уклали ще 30 березня 2021 року з керівництвом Перевізника.

Згідно з нею компанія взяла на себе обов’язки підвищити оклади працівникам з 1 жовтня, але керівництво не виконало свою обіцянку, попри покращення фінансових результатів УЗ. По факту УЗ анонсує часткове виконання своєї обіцянки, але відтерміновує її виконання на два місяці.

читайте також

Завантаження....