URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини

На центральному вокзалі почали встановлювати нові ескалатори

Укрзалізниця розпочала встановлення двох нових ескалаторів Heavy Duty у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу Києва в період спаду навантаження після святкового періоду.

Контракт з підрядником  ТОВ «Міцуї Україна» уклали ще в липні 2021 року. Наприкінці року дію договору з ним продовжили до квітня 2022 року. Вартість робіт близько 13 млн грн.

За понад два десятиліття роботи старий ескалатор перевіз понад 250 млн пасажирів. Новий ескалатор буде повністю пристосований до навантаження відповідно до трафіку головного вокзалу та зможе транспортувати до 11 тисяч пасажирів на добу. Для порівняння: у старого ескалатора цей показник 7,3 тис. пасажирів.

Новий ескалатор матиме регулятор швидкості, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів.

Новий ескалатор мають запустити 6 квітня. В УЗ заявляють, що загалом на основних столичних вокзалах — Київ-Пасажирський та Дарниця — працює 33 ескалатори, оновлення яких відбуватиметься поетапно.

Нагадаємо, 6 січня філія «Вокзальна компанія» Укрзалізниці оголосила торги щодо відбору підрядника для ремонту вбиралень на Центральному вокзалі Києва. Орієнтовна вартість робіт 22,4 млн грн. Торги запланували на 25 січня. Переможець має виконати роботи до кінця 2022 року.

читайте також

Завантаження....