URM
Міжнародні Новини

Молдовська залізниця виставила на аукціон понад 470 тонн брухту 

Молдовський залізничний оператор оголосив відкритий аукціон із продажу понад 470 тонн брухту на суму близько 3 млн леїв (4,6 млн грн).

Ідеться про 480 пар коліс на осях, які, за оцінкою компанії, «являють найдорожчу категорію брухту». Аукціон відбудеться 22 грудня о 14:00.

Товар виставлений двома лотами, а саме:  лот № 1 – брухт чорних металів (180 пар коліс, встановлених на осях), орієнтовна маса лота становить 178 тонн. Та лот № 2 –  брухт чорних металів (300 пар коліс, встановлених на осях), орієнтовна маса лоту становить 298 тонн.

Ціна і маса лотів, що виставляються на аукціон, оцінюються з похибкою ± 10 %. Вага та остаточна ціна буде встановлена ​​під час передачі товару комісією з приймання-передачі, що складається з представників продавця та покупця.

Термін оплати вартості присудженого лоту – 10 днів з дня підписання протоколу про підсумки аукціону. Розмір первісного внеску становить 10 % від виставленої ціни запрошеного лоту та сплачується за кожен лот окремо. Внесок за участь для фізичних та юридичних осіб становить 2000 леїв (3000 грн).

Претенденти повинні подати заявку на участь до 20 грудня.

Нагадаємо, раніше в молдовській компанії повідомили, що не зможуть закрити заборгованості із зарплати у 2021 році. За словами очільника підприємства Олега Тофілата, у компанії бракує коштів.

читайте також

Завантаження....