URM
Події Вантажні перевезення Новини

Молдова й Україна спрощують процедуру контролю вантажних залізничних перевезень

Уряд Молдови затвердив протокол до Угоди між Республікою Молдова та Україною, що передбачає модифікацію курсування залізничного транспорту, повідомляє APK inform із посиланням на NOI.md.

Як зазначається, протокол спрощення процедур контролю митних і прикордонних органів. Що дозволить прискорити залізничний транзит вантажів територією України з пунктом призначення в Молдові та Румунії та територією Молдови з пунктом призначення в Україні та Румунії. Модифікація дозволить збільшити обсяги вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.

Проєкт вносить зміни щодо ліквідації контролю митних та прикордонних органів України на станції Рені. Це дозволить скоротити час транспортування товарів з/в портовий комплекс Джурджулешти або Румунію і позитивно вплине на кінцеву вартість товарів, що експортуються/імпортуються бенефіціарами з Республіки Молдова, зменшуючи витрати на транспорт.

міністр інфраструктури Республіки Молдова Лілія Дабіжа

До того ж передбачається, що вантажі будуть перенаправлені з автомобільного сегмента на залізничний. Унаслідок чого знизиться навантаження на національні дороги, що збільшить обсяги транзитних вантажів територією Республіки Молдова і позитивно вплине на національну економіку.

читайте також

Завантаження....