URM
Міжнародні Новини

Молдовська залізниця зацікавлена в допомозі від Білорусі в модернізації залізничної галузі 

Керівництво ДП «Залізниця Молдови» зацікавлене у вивченні білоруського досвіду модернізації та функціонування залізничної галузі, а також в залученні білоруських інвестицій.

Про це заявив генеральний директор підприємства Олег Тофілат у ході зустрічі з послом Білорусі в Молдові Анатолієм Калініним.

Як повідомили в білоруському посольстві в Кишиневі, під час зустрічі Олег Тофілат поінформував про плани з розвитку інфраструктури ДП «Залізниця Молдови» і зміцнення фінансового стану залізничної галузі Молдови.

Посол запросив керівництво молдовського оператора в Білорусь для ознайомлення з роботою Білоруської залізниці, а також відвідати заводи з випуску шпал, вагонів і рейкового транспорту «Штадлер Мінськ».

Нагадаємо, у вересні Парламент Молдови ухвалив у першому читанні проєкт нового Кодексу залізничного транспорту за авторством уряду країни. Згідно з проєктом, залізнична інфраструктура, як і раніше, буде належати державі, а послуги тягового, пасажирського та вантажного транспорту зможуть надавати приватні оператори.

читайте також

Завантаження....