URM
Бізнес Новини

МІУ у квітні запустить у тестовому режимі електронну ТТН

Міністерство інфраструктури України з 1 квітня 2022 року планує запустити у тестовому режимі електронну товарно-транспортну накладну (е-ТТН).

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Анатолій Комирний.

Повноцінний запуск планується з 1 серпня, при цьому заступник міністра зазначив, що, на жаль, у тестовий період бізнесу також треба буде заповнювати ще й паперові накладні, оскільки паралельно розробляються кабінети інспекторів, які в майбутньому перевірятимуть ці ТТН.

За словами заступника міністра, використання е-ТТН у тестовому періоді буде безкоштовним, але після повноцінного запуску бізнес платитиме за цю послугу провайдерам електронного документообігу.

Нагадаємо, 14 січня президенти України та Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв  обговорили перспективи створення транспортного коридору, який об’єднує країни Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ, входять Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова).

читайте також

Завантаження....