URM
Новини

МІУ підготувало документи щодо продовження експерименту з приватної тяги

Міністерство інфраструктури підготувало необхідні директиви щодо продовження до 2023 року дії експерименту з допуску приватної тяги на колії загального користування.

Про це повідомив генеральний директор Директорату залізничного транспорту МІУ Олександр Федоренко під час онлайн-панелі «Лібералізація ринку залізничних перевезень в Україні». За його словами, в експерименті є  нюанси, з якими треба працювати, наприклад, це збірник тарифів.

Проте він зауважив, що Німеччина 7 років впроваджувала запуск приватної тяги, і нинішня ситуація це теж результат, адже показала слабкі місця в організаційних моментах.

Нагадаємо, раніше Директор департаменту локомотивного господарства УЗ Сергій Павлов під час виставки Rail Expo 2021 заявив, що учасники експерименту з приватної тяги не бажають відшкодовувати витрати держкомпанії на інфраструктуру.

Водночас представник учасника експерименту з допуску приватної тяги ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» Андрій Мірошніков поскаржився на нерівні умови, через які експеримент не зрушив із місця.

читайте також

Завантаження....