URM
Події Новини

Митник і залізничник постануть перед судом за незаконне переправлення людини за кордон

За незаконне переправлення людей за кордон на Волині судитимуть митника й залізничника.
Про це повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» із посиланням на прокуратуру області. Зокрема повідомляють, про вчинення державним інспектором одного з відділів митного поста «Ягодин» та працівником відокремленого підрозділу «Ковельська дистанція колії» Львівської залізниці керівництва незаконним переправленням особи через державний кордон України.

За інформацією слідства, 5 березня затримані допомагали військовозобов’язаному чоловіку перетнути державний кордон України поїздом «Київ – Варшава» так, щоб він уникнув процедури прикордонного контролю.

Пасажиру, якого намагалися переправити за кордон, до Польщі доїхати не вийшло, оскільки його виявили військовослужбовці Державної прикордонної служби. У пасажира, зокрема були відсутні документи, що дають право чоловікам віком від 18 до 60 років перетинати державний кордон України в період воєнного стану, а в паспорті не було відмітки про перетин державного кордону.

За вчинене передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

читайте також

Завантаження....