URM
Пасажирські перевезення Новини

Місцеві бюджети відшкодували Придніпровській залізниці більшу частину витрат на пільгові перевезення

За десять місяців 2021 року регіональна філія Придніпровська залізниця перевезла приміськими поїздами майже 1 млн 107 тис. пасажирів пільгових категорій на суму понад 24 млн 298 тис. грн.

Місцеві бюджети відшкодували залізниці 13 млн 252 тис. грн. Це майже 55 % витрат компанії на перевезення за соціальними тарифами.

Цього року регіональна філія уклала з місцевими органами влади та самоврядування 58 договорів на відшкодування витрат на перевезення у приміському сполученні пасажирів пільгових категорій (95 % від потреби).

Дотепер не вдається налагодити конструктивний діалог із Дніпровською та Криворізькою міськими радами, що категорично відмовляються від підписання угод про співпрацю, а отже, і від відшкодування коштів за надані регіональною філією послуги.

Придніпровська залізниця

Водночас Південній залізниці компенсовано всього 18 % витрат за перевезення пільговиків.

Нагадаємо, в рамках  пілотного проєкту Public Service Obligation (PSO) Укрзалізниця  запустила новий поїзд на маршруті Ізмаїл — Одеса.  PSO—  це модель замовлення перевезень, за якої місцева влада сплачує перевізникові (у цьому разі УЗ) вартість маршруту і надає можливість своїй громаді користуватися обраним поїздом в обраний час за обумовленою вартістю. Детальніше про це читайте ТУТ.

читайте також

Завантаження....