URM
Рухомий склад Новини

(ФОТО) До і після: Миколаївський завод модернізував тепловоз

Миколаївський тепловозоремонтний завод випустив маневровий тепловоз серії ТЕМ2. Рухомий склад пройшов глибоку модернізацію за проєктом, розробленим конструкторським бюро підприємства. За словами директора заводу Сергія Роя, це перший маневровий тепловоз з електричною передачею, який був модернізований на підприємстві (раніше – лише з гідромеханічною передачею).

На тепловозі застосовано новий тип електропередачі змінно-постійного струму, яка є більш надійною, ніж застосована передача постійно-постійного струму. Подібної глибокої модернізації (встановлено 80 % абсолютно нового обладнання) піддавався два роки тому магістрально-вивізному тепловозу серії 2ТЕ10, і сьогодні він успішно експлуатується на підприємстві ArcelorMittal, у важких кар’єрних умовах. Усе це підтверджує доцільність глибокої модернізації тепловозів і надалі, тому що видно значний економічний ефект порівняно з новим тепловозом.

Сергій Рой, директор заводу

На підприємстві також наголосили — подібна реновація тепловозів ТЕМ2 збільшує їхній термін експлуатації ще на 20 років. Тож ця модернізація цікава великому числу українських підприємств, тому що на сьогодні багато локомотивів цієї серії ТЕМ2 вже відпрацювали свій нормативний термін експлуатації на території України, і підлягають списанню.

читайте також

Завантаження....