URM
Бізнес Новини

Миколаївський тепловозоремонтний завод став партнером Liebherr

Миколаївський тепловозоремонтний завод став українським партнером одного зі світових лідерів машинобудування Liebherr.

На підприємстві розповіли, що днями делегація українського заводу відвідала виробничі бази Liebherr у Франції та Швейцарії. Сторони досягли принципових угод і обговорили подробиці співробітництва.

Liebherr — провідна компанія у світі в галузі машинобудування, і для неї було важливо знайти в Україні надійного партнера в сфері модернізації локомотивів. НТРЗ вже не перший рік імплементує на своєму підприємстві найсучасніші технології в цьому напрямку, так що нашому заводу було запропоновано стати таким партнером. Ми накопичили великий досвід у модернізації локомотивів і завжди відкриті для інновацій. Співпраця з Liebherr дозволить не тільки встановлювати в ході модернізації сучасні дизеля на локомотиви, що експлуатуються в Україні, а й спільно фінансувати такі проєкти.

Євген Симченко, керівник Миколаївського тепловозоремонтного заводу

Миколаївський тепловозоремонтний завод став партнером LiebherrДовідка: Liebherr — міжнародна група компаній-виробників обладнання, походить з Німеччини, виробничі потужності базуються у Швейцарії. До складу групи входять 130 компаній, які формують 11 напрямків: земельні роботи, видобуток, мобільні крани, баштові крани, виробництво бетону, морські крани, аерокосмічні та транспортні системи, верстати та системи автоматизації, побутова техніка та складові. До 2007 року це був найбільший у світі виробник кранів.

Нагадаємо, Alstom вже уклав понад 50 угод про нерозголошення з імовірними постачальниками щодо локалізації виробництва в Україні.

читайте також

Завантаження....