URM

Mediakit: Ukraine Rail Monitoring

URM

Mediakit: Ukraine Rail Monitoring

Про нас

Ukraine Rail Monitoring — незалежний журнал про транспорт, життя залізничної та логістичної спільнот, а також клієнтів державного Перевізника.

Наші продукти — це професійний зріз по ключових подіях галузі, пасажирських і вантажних перевезень. Ми не женемося за хайпом, а об’єктивно ілюструємо ситуацію для бізнес-спільноти України.

Наша місія — створення взаємовигідного інформаційного обміну та зв’язків між усіма учасниками перевізного процесу. Ми популяризуємо вирішення актуальних проблем і підтримуємо розвиток сучасних технологій.

Структура

Журнал Ukraine Rail Monitoring представлений на кількох платформах:

  • Нас можна читати на сайті urm.media *
  • Слідкувати за актуальними подіями у Facebook та Telegram **
  • Дивитися на каналі urm.media в YouTube

* У жовтні сайт urm.media відвідало 121 тисяча користувачів, які переглянули сайт понад 235 тисяч разів.

** Охоплення публікацій в соцмережах Facebook і Telegram за жовтень – більше 400 000 користувачів. Сторінка налічує майже 3000 підписників.

Чому з нами варто співпрацювати ?

Працюємо з професіоналами, робимо матеріали найкращої якості.
Наша сила в людях. Матеріали наших авторів раніше публікувалися в найбільш відомих медіа України. Ми знаємо, як розповісти про вас цікаво.

Вирішуємо завдання, а не нав’язуємо свій інтерес
Ми працюємо над взаєморозумінням з рекламодавцем, а не диктуємо умови. Разом з вами обговоримо завдання і складемо оптимальний план, цікавий для нашої і вашої аудиторій.

Знаємо, що цікаво українському бізнесу
Щоб краще розуміти своїх читачів і приносити їм користь ми багато спілкуємося з ринком і аналізуємо, що саме цікавить топ-менеджерів і підприємців.

Чи можна вважати замовлення матеріалів на наших ресурсах «джинсою»?

Ні, нативна реклама, партнерські матеріали та інші публікації — це тексти, які і без участі спонсора могли б з’явитися на наших ресурсах. Вважайте, що просто “не доходять руки”. Вони не викликають відторгнення як звичайна реклама, яка давно втратила свою ефективність через банерну сліпоту. У партнерських матеріалах немає ніяких хвалебних висловів щодо продуктів або послуг замовника. Ми розповідаємо про проблеми, які може вирішити продукт / послуга клієнта.

Ми працюємо не з усіма

Редакція має право відмовити у співпраці, якщо тема, запропонована партнером, не відповідає загальній концепції ресурсу і професійним поглядам редакції. URM.media, в першу чергу, обслуговує інтереси читача.

Популярні рекламні формати

Спецпроєкти

Це матеріал або серія матеріалів, які об’єднують кілька форматів. Наприклад, текст, фотографії, інтерактив (опитування читачів, тест), відео і так далі. Серія матеріалів об’єднана темою і основним завданням клієнта. Наприклад, розповісти про нововведення і переваги своєї компанії.

Авторські колонки

Найбільш поширений формат взаємодії з редакцією з боку експертного співтовариства. Підходить для особистого піару, або в складі контент-плану для освітлення складних завдань і питань. Згода на публікацію авторської колонки без редакторських правок дає особисто головний редактор URM.media.

Референс

Блоги компаній

Це форма річної співпраці, яку можна продовжити, де видання публікує по матеріалу на місяць на брендованій сторінці-візитці. Жодні матеріали з нашого ресурсу, після закінчення співпраці, не видалятимуться і залишаться там надовго.

Референс    Референс     

Піар-матеріал

Прес-реліз, інтерв’ю, кейс-сторі, прес-кіт і інші PR- матеріали з версткою і графічним оформленням.

Референс

Промо-новина

Референс