URM
Бізнес Новини

Маріупольський меткомбінат інвестував 33 млн грн у модернізацію тепловозів

У цеху рухомого складу управління залізничного транспорту Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча модернізував рухомий склад на 33 млн грн.

Так, у трьох тепловозах серії ТГМ 4 замінили дизельні двигуни. Тепловози використовуються для виконання маневрової роботи на станціях меткомбінату імені Ілліча для забезпечення роботи доменного, конвертерного цехів та аглофабрики.

На локомотивах заводські дизельні мотори практично виробили свій ресурс і вимагали постійного ремонту з використанням дорогих запасних частин, що призводило до зростання простоїв. Тому завод ухвалив рішення про проведення ремоторизації тепловозів.

Штатні дизелі 211Д3 тепловозів були замінені на мотори CUMMINS QST-30L1 та САТ С-27. При рівній потужності, вони споживають на 20-30% менше пального, мають більшу надійність, меншу вагу і габарити у порівнянні з колишніми. Крім того, двигуни цих марок не вимагають доливання олії між інтервалами проведення технічного обслуговування.

З метою повного відновлення технічних характеристик тепловозів було здійснено не лише заміну дизеля, а й проведено повний капітальний ремонт колісних пар, гідропередачі, електромашин, автогальмівного обладнання та електропроводки, замінено компресори. Встановлено світлодіодне обладнання: буферні ліхтарі, прожектори, дизельне та підкузовне освітлення.

Також для покращення умов праці локомотивної бригади, кабіни машиністів додатково обладнали кондиціонерами, мікрохвильовими печами та холодильниками.

Маріупольський меткомбінат інвестував 33 млн грн у модернізацію тепловозів

Повідомляється, що у рамках інвестиційного проєкту меткомбінату заплановано ремоторизацію ще п’яти тепловозів.

Нагадаємо, на початку січня АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» отримав замовлення від ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод», який належить групі компаній «Метінвест», щодо модернізації тепловоза.

читайте також

Завантаження....