URM
Укрзалізниця Новини

Максим Мартинюк: Деградація Укрзалізниці лише посилюватиметься

У 2022-му логістичні проблеми Укрзалізниці лише поглибляться. Ціни на перевезення зростатимуть, що потягне за собою ріст цін на низку продовольчих товарів в Україні. Такий невтішний прогноз надає перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Очевидно, що перманентна деградація монопольного перевізника лише посилюватиметься. До зношеності рухомого складу зерновозів, яка дещо компенсувалася приватним парком вагонів, додалася критична нестача тягових потужностей. А на додачу до операційної кризи маємо катастрофічне погіршення фінансового стану.

Максим Мартинюк

За його словами, у 2021 році перевезення тонни зерна обійшлося в додаткову тисячу гривень, тож цього року ціна зросте ще більше. Однак, найімовірніше, ці кошти будуть витрачені не на ремонт дизель-електровозів, а на підтримку ліквідності компанії та закриття дірок від раніше вкраденого зі збитків.

Зазначимо, що згідно з аналізом, який провели експерти «Центру досліджень залізничного транспорту», керівник УЗ Олександр Камишін не виконав основні показники фінансового плану за 4-й квартал 2021 року.

ДжерелоZN.UA

читайте також

Завантаження....