URM
COVID-19 Новини

Майже 88 % залізничників вакциновано

Станом на 22 грудня в Укрзалізниці вакцинувались 87,7 % працівників — 198 848 осіб. Про це йдеться на порталі для співробітників компанії.

В УЗ наголошують: завдяки вакцинації кількість хворих на COVID-19 поступово знижується. Для прикладу: 1-21 грудня у компанії захворіло 1 076 працівників, 6 – померло. А в листопаді на COVID-19 захворіло 4 127 залізничників, 41 людина померла.

Також у компанії закликали чимшвидше вакцинуватися тих співробітників, які цього ще не зробили. Але наголосили — бажано зробити це до свят, бо у перші дні (1 і 2 січня) нового року усі центри та пункти масової вакцинації будуть зачинені.

В УЗ також запевнили, що  з 9 грудня 2021 року, роботу залізничної галузі забезпечують тільки вакциновані проти COVID-19 працівники компанії. Це залізничники, які отримали одну або дві дози вакцини. А також ті, які мають протипоказання до щеплення.

Нагадаємо, на початку листопада МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, додавши туди залізничників. Наказ набрав чинності  9 грудня.

Раніше голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін розповів, що через введення карантинних обмежень на пасажирських перевезеннях компанія втрачає 300 млн грн на місяць.

читайте також

Завантаження....