URM
Міжнародні Новини

Люблінське воєводство отримало електропоїзди Impuls 2 компанії Newag

Польська компанія Newag передала Люблінському воєводству Польщі сім двовагонних приміських електропоїздів сімейства Impuls 2. Останні два поїзди мають бути доставлені на початку грудня 2021 року.

Newag та Люблінське воєводство уклали контракт на постачання восьми електропоїздів 9 листопада 2019 р. Згодом вирішили збільшити замовлення до дев’яти. Загальна вартість контракту склала 165 млн злотих (близько 41,65 млн дол. США), з яких 130 млн злотих надав Європейський Союз. Усі поїзди планувалося доставити у грудні 2021 року, проте Newag впоралася раніше.

Нові потяги будуть передані в оренду регіональному оператору пасажирських перевезень Polregio, який використовує їх для заміни електропоїздів EN57 на лініях Лукув – Тересполь, Демблін – Люблін – Хелм, Лукув – Демблін, Люблін – Красник – Шастарка та Свидник-М’ясто – аеропорт Любліна.

У кожному поїзді 105 місць для сидіння (у тому числі дев’ять відкидних), максимальна швидкість руху — до 160 км/год. Передбачено майданчики для розміщення велосипедів та багажу, поїзди оснащені системою кондиціювання повітря, USB-роз’ємами для підзарядки мобільних пристроїв, аудіовізуальною системою інформування пасажирів; доступ до мережі Wi‑Fi.

Наразі електропоїзди сімейства Impuls 2 успішно експлуатуються у 14 воєводствах Польщі.

Нагадаємо, більше про історію Impuls 2 та компанії Newag можна прочитати у колонці колишнього члена правління УЗ Марчіна Целеєвського для URM.

читайте також

Завантаження....