URM
Укрзалізниця Новини

Львівський ЛРЗ планує замовити осі для локомотивів на 35 млн грн

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» планує закупити 420 осей для локомотивів загальною стартовою вартістю 34,9 млн грн.

Так, підприємство оголосило два тендери із закупівлі осей для локомотивів. Перший тендер передбачає закупівлю 100 одиниць продукції на 8,32 млн грн.

Кожен виріб повинен маркуватися клеймом, який включає умовний номер виробника, порядковий номер виробу, № плавки, місяць та рік виготовлення, тавро ВТК виробника та інспектора приймача ЦТА УЗ.

Гарантійний термін зберігання має становити 60 місяців з дати виготовлення товару, а термін експлуатації – не менше ніж 8,5 років з дати введення в експлуатацію. Усі деталі постачаються новими.

Аукціон за другим тендером призначено на 21 лютого, а кінцевий термін подання заявок – 18 лютого. Торги за першим тендером поки що не призначені, але заявки мають бути подані до 23 лютого. Продукція має бути поставлена ​​замовнику до кінця 2022 року.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» не змогло закупити 2,332 тис. бандажів загальною вартістю 72 млн грн.

читайте також

Завантаження....