URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

LTG Cargo у 2022 році планує тестове перевезення напівпричепів за маршрутом Чорноморськ-Драугісте

Керівник української «доньки» литовського залізничного оператора LTG Cargo Саулюс Стасюнас підбив підсумки першого року роботи в компанії в Україні.

Серед іншого, він заявив, що вже наступного року компанія почне тестові перевезення напівпричепів за маршрутом Чорноморськ-Драугісте.

Литовські колеги вже зараз бачать зростаючу потребу у перевезенні напівпричепів на Західну Європу. Діючи в Україні, ми також оптимістично налаштовані. Вже в першому кварталі наступного року разом із партнерами плануємо тестові перевезення за маршрутом Чорноморськ-Драугісте.

Саулюс Стасюнас

Наразі компанія веде перемовини з УЗ по цьому питанню. Очікується, що згодом ці перевезення  стануть регулярними інтермодальними поїздами, що курсують двічі на тиждень.

На ринку бачимо величезний потенціал – близько 50 тис. напівпричепів на рік. Україна відрізняється особливо великими можливостями – зараз тут транспортується понад 300 млн тонн вантажів, обсяги перевезень можуть зрости до 450 млн тонн. – і це лише ринок залізничних вантажоперевезень. При цьому в контейнерах транспортується лише 160 тис. TEU вантажів, попри те, що можливості їхнього зростання досягають 1 млн TEU на рік.

Саулюс Стасюнас

Нагадаємо, протягом перших десяти місяців 2021 року поїздами «Viking Train» на території Литви було перевезено 31247 TEU, що на 22 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

читайте також

Завантаження....