URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

LTG Cargo очікує до кінця року запустити залізничний маршрут Клайпеда – Чорноморськ

Українська «донька» LTG Cargo досягла домовленості з вітчизняними партнерами щодо запуску до кінця року залізничним маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Представники компанії провели зустріч з Baltic Shipping та Ferry Plus. Компаніями були обговорені технології, митне оформлення, тарифи та інші важливі питання розвитку проєкту.

Загалом до проєкту запуску маршруту долучились або планують це зробити UkrFerry, Ferry Plus, LTGCargoUkraine, LISKI, DFDS Line, TTLine, Baltic Shipping, ICS, ARKAS Logistics SA, BTLCUkraine, ULA, UTIKAD.

Крім цього, LTG Cargo Ukraine підписала угоди про співпрацю з DSV та Rokad. Литовці очікують, що багаторічний досвід компаній забезпечить безперебійне оформлення митних процедур та ефективний результат.

Нагадаємо, у липні турецька асоціація міжнародних постачальників транспортних і логістичних послуг UTIKAD підписала Меморандум про співпрацю з метою розвитку міжнародного мультимодального маршруту для організації залізничних перевезень між Туреччиною, Україною, Литвою та Скандинавією.

читайте також

Завантаження....