URM
Новини

Логістична компанія Maersk повністю виходить з росії

Данська логістична компанія Maersk повністю згортає роботу в Росії. Про таке повідомляє Економічна правда з посиланням на лист, розміщений на російському Інтерфаксі.

У повідомленні йдеться, що компанія починає продаж активів, а для тих клієнтів, чиї вантажі перебувають у процесі доставки, «зробить все можливе для виконання своїх зобов’язань та доставки вантажу до точки прибуття». Водночас Maersk зупиняє прийом нових букінґів на всіх своїх сервісах, зокрема трансконтинентальних залізничних, океанських та авіаційних, до та з росії.

Виконання нормативних документів та обмежувальних заходів, запроваджених урядами закордонних країн щодо рф, а також очікувана економічна турбулентність в економіці країни не дозволяють нам далі продовжувати свою діяльність у росії.

лист компанії Maersk

Нагадуємо, три тижні тому логістична компанія Maersk у відповідь на санкції Заходу призупинила роботу з усіма російськими портами і до цього часу доставляла лише критичні продукти на кшталт ліків та гуманітарних вантажів.

Довідково: Maersk володіє 31 % російського портового оператора Global Ports, який управляє шістьма терміналами в росії і двома у Фінляндії. Серед акціонерів Global Ports також російська державна атомна компанія «Росатом» і російський бізнесмен Сергій Шискарьов. Данська компанія налічує близько 500 співробітників у росії.

читайте також

Завантаження....