URM
Міжнародні Новини

Литва запросить ще €687 млн ​​на проєкт Rail Baltica

Литва разом із Латвією, Естонією та спільним підприємством країн Балтії RB Rail AS подала заявки на додаткове фінансування подальшого розвитку будівництва вузькоколійної дороги Rail Baltica. Гроші запросили у від Європейського Союзу.

Загальні фінансові потреби трьох країн у подальшому розвитку проєкту становлять майже €1,5 млрд, з яких безпосередня частка Литви становить €686,7 млн. Рішення інститутів ЄС про схвалення фінансування очікується у першій половині 2022-го.

У Литві вже завершено багато етапів роботи Rail Baltica. Наприклад, минулого року Каунаський інтермодальний термінал був підключений до залізничної системи ЄС.

Наразі Литва готується до будівництва європейської залізниці від Каунасу до кордону з Латвією. Також планується, що буде збудовано один із найдовших (завдовжки 1,5 км) залізничних мостів у країнах Балтії.

Нагадаємо,  у Таллінні будівництво терміналу для майбутньої залізничної магістралі європейської колії Rail Baltica планується розпочати у 2025 році.  Саму ж  Rail Baltica мають запустити до 2030 року, а не у 2026 році, як передбачалося.

читайте також

Завантаження....