URM
Міжнародні Новини Події

(ФОТО)Литва адаптує залізницю для військових потреб

Залізнична інфраструктура країн Балтії на тлі російської агресії в Україні оперативно адаптується до військових потреб. Про це повідомляє ЦТС із посиланням на Індре Гланяускіне, керівницю інтермодальних терміналів компанії LTG Infra, що управляє залізничною інфраструктурою в Литві.

У Литві вперше навантажили американську військову техніку для транспортування залізницею.

Чудові новини для Литовських залізниць! Війська США вперше завантажили свою військову техніку в Палемонасі. Дуже величний і водночас лякаючий вигляд колони танків, але ми вітали їх із  посмішками… LTG Infra перебуває в процесі адаптації цивільної інфраструктури до військових потреб.

Індре Гланяускіне, керівниця інтермодальних терміналів компанії LTG Infra

За процесом навантаження на Каунаському інтермодальному терміналі спостерігали президент Литви, міністр транспорту, представники збройних сил країни. За словами очільника LTG Infra Кароліс Санковскі, військову техніку до місця завантаження доставили залізницею майбутньої ділянки Rail Baltica, а останні 500 м було пройдено новою під’їзною дорогою, яка була нещодавно побудована.

Оцінюючи загрози, що виникають після 24 лютого, ми проклали дорогу і встановили стрілочний перевод за рекордні 1,5 місяці. Ще один проєкт військової мобільності вже запланований у Палемонасі. На проєкт виділено 26,5 млн євро.

очільник LTG Infra Кароліс Санковскі

Зі свого боку, портал Railfreight зазначає, що країни Балтії на тлі російського військового вторгнення в Україну для зміцнення обороноздатності отримають 160 млн євро на оновлення залізниць у рамках фонду військової мобільності ЄС. Мета фінансування — розвиток інфраструктури подвійного призначення, призначеної як регулярних перевезень, а й переміщення важкої військової техніки.

Повідомляється, що найбільшу суму отримає Естонія, де буде покращено транспортні комунікації з військовою базою Тапа, включаючи модернізацію залізничної інфраструктури.

читайте також

Завантаження....