URM
Міжнародні Новини

Латвійська залізниця відкрила перший у Балтії центр залізничних переїздів

Латвійський національний залізничний оператор «Latvijas dzelzceļš» ввів у роботу центр залізничних переїздів, з якого вестиметься дистанційне спостереження за залізничними переїздами.

Цей центр переїздів стане першим подібним центром у Балтії, і одночасно в ньому можна буде обслуговувати до 24 переїздів. З початком роботи центру  поступово відмовлятимуться від фізичного контролю за переїздами, за якого біля переїздів постійно перебуває черговий персонал.

У центрі переїздів один черговий зможе обслуговувати до шести переїздів одночасно, таким чином за допомогою технологій будуть оптимізовані ресурси та покращаться умови праці, заявляють у компанії.

Обов’язок чергового у центрі переїздів полягає у контролі за допомогою системи відеоспостереження за ситуацією на залізничних переїздах та, у разі потреби, у виконанні відповідних дій для запобігання аварійним ситуаціям.

Також у разі потреби черговий центр повідомлятиме поїзному диспетчеру або черговому по станції про можливі небезпечні ситуації на переїзді, зможе задіяти переїзну сигналізацію, а також за допомогою спеціальної програми в режимі реального часу стежити за рухом поїздів.

Також можна буде фіксувати й автотранспорт, який перетинає залізничні колії при червоному сигналі. Спочатку до центру будуть поступово підключені 17 залізничних переїздів. Надалі, після оцінки ефективності діяльності нового центру, планується можливість підключення до управління з цього центру всіх інших переїздів.

Нагадаємо, раніше у Латвії оголосили тендер на будівництво магістралі Rail Baltica. Загальна протяжність латвійської ділянки магістралі становить 260 км.

читайте також

Завантаження....