URM
Вантажні перевезення Новини

Латвійська залізниця планує збільшити обсяги вантажних перевезень з України

Делегація латвійської залізниці представила в Україні додаткові можливості балтійського транспортного коридору, а також контейнерного поїзда «ЗУБР».

За словами голови правління LDz Маріс Клейнбергс, наразі перед латвійським залізничним транспортом і портовою галуззю стоїть дуже багато викликів, тому потрібно використовувати будь-яку можливість залучити потенційних клієнтів і партнерів за співпрацею.

У компанії очікують на поглиблення співпраці з Укрзалізницею, що має збільшити обсяги вантажоперевезень між країнами. Також у країні очікують на відновлення потяга за маршрутом Київ — Рига.

Основний потік вантажів між Латвійською Республікою та Україною є перевезення з України до латвійських портів. За 7 місяців 2021 року в залізничному сполученні між Латвією та Україною було перевезено 224,9 тисячі тонн вантажів, що на 10,4 тисячі тонн, або на 4,9% більше, ніж за 7 місяців 2020 роки (214,4 тисячі тонн).

За 7 місяців 2021 року було перевезено 3635 контейнерних одиниць TEU, що на 25,8% більше, ніж за 7 місяців 2020 року.

Водночас Україна і Латвія домовилися активізувати ділові зв’язки між портом Одеси і портами Риги, Вентспілса, Лієпаї. Про це домовились під час зустрічі адміністрації Одеського порту і топ-менеджерів Латвійської залізниці, Ризького і Вентспілського вільних портів.

Нагадаємо,  у серпні Латвійський залізничний оператор «Latvijas dzelzceļš» оголосив про плани звільнення 700 робітників до кінця 2021 року. Скорочення чисельності працівників планується провести у два етапи. Компанія вже провела консультації з Профспілкою залізничників.

ДжерелоLDz

читайте також

Завантаження....