URM
Міжнародні Новини

Латвійська залізниця за допомогою голосування обере назви чотирьох нових станцій

Латвійський залізничний оператор оголосив про початок голосування щодо вибору назви для чотирьох нових станцій, які незабаром мають збудувати.

Так, у розпочатому проєкті модернізації пасажирських платформ, який завершиться вже наприкінці 2023 року, буде створено чотири нові залізничні зупинкові пункти.

Два з них будуть розташовані на пасажирській лінії Рига – Болдерая, що реконструюється, один новий зупинний пункт з’явиться на пасажирській лінії Рига – Скулте, а ще один – на лінії Рига – Валга.

Щоб знайти найбільш підходящу для кожного з цих пунктів назв зупинки, вивчається й історія його околиць, і примітні громадські місця, наявні або колишні поблизу нього, а також культурні, освітні, медичні, виробничі або іншого роду установи.

При цьому назва зупинки має бути звучною, легко запам’ятовуватись й по можливості відображати місце її знаходження.

У компанії зазначають, що назви, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть затверджені у передбаченому законодавством порядку – будуть використовуватися протягом десятиліть. Взяти участь в опитуванні можна тут. Голосування буде відкрито до 11 лютого 2022 року.

Нагадаємо, латвійській залізничний оператор Latvijas dzelzcels планує до 2040 року електрифікувати всю залізничну мережу країни.

читайте також

Завантаження....