URM
Пасажирські перевезення Новини

Лайфхак від Одеської залізниці: Як заощадити на квитках майже 50%

На Одеській залізниці закликали пасажирів заощаджувати, купуючи абонементні квитки. Економія від придбання такого квитка в грошовому еквіваленті становить 43%. При цьому пасажир не витрачає часу на черги перед касою, безперешкодно проходить у поїзд та може вільно розрахувати час прибуття на вокзал до поїзда.

У пресслужбі філії розповіли: за 3 місяці від початку року в касах було оформлено 8,83 тис. абонементних квитків. Традиційно великий попит мають пільгові (іменні) абонементи, яких за вказаний період було придбано понад 7,8 тис. на загальну суму 2,585 млн грн.

На залізниці наголошують — такий абонементний квиток має низку переваг, адже його власник протягом місяця має право користуватися необмеженою кількістю поїздок, у той час, як вартість такого квитка в перерахунку дорівнює лише 24-м поїздкам.

До прикладу, у середньому в місяці 22 робочих дні, туди і зворотно – 44 поїздки, тобто за 20 поїздок у робочі дні пасажир не платить взагалі! Крім того, є ще вихідні дні. Можливість придбання абонементних квитків є також у студентів, при чому вартість проїзду розраховується з обліком 50% знижки, відповідно до законодавства України.

УЗ

Також в касах можна придбати абонементний квиток вихідного дня, що дає право проїзду по п’ятницях, суботах, неділях і понеділках, а також у святкові й передсвяткові дні.

В умовах карантинних обмежень користування абонементними квитками є особливо актуальним, адже суттєво зменшує ризики інфікування під час додаткового контакту в разі скупчення біля кас.

читайте також

Завантаження....