URM
Події Новини Пасажирські перевезення Укрзалізниця

«Квитки до перемоги»: від сьогодні можна купити квитки на поїзди до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя

Укрзалізниця на честь звільнення Херсона запускає продаж квитків на перші потяги до деокупованих українських міст.

Благодійний проєкт “Квитки до перемоги” реалізується Укрзалізницею разом із платформою UNITED24. Від сьогодні можна оформити квитки на три перших рейси з Києва до п’ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя.

Квиток можна придбати, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним — одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем.

пресслужба Укрзалізниці

Квитками Київ — Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом. Рейси цим маршрутом буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги». Оформити символічний квиток можна за посиланням (https://concert.ua/uk/events/kvitki-do-peremogi).

Усі квитки благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.

пресслужба Укрзалізниці

 

читайте також

Завантаження....