URM
Рухомий склад Бізнес Новини

КВБЗ випробовує вагони для європейського ринку

Крюківський вагонобудівний завод проводить випробування і готується до випуску нових типів вагонів. Про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

Триває робота й у напрямі вантажного вагонобудування, створюються перспективні моделі вагонів. На третьому прольоті корпусу вантажного вагонобудування йде підготовка виробництва потокового складання трьох моделей вантажних платформ. А європейська зчленована 90-футова платформа вийшла на випробування. У цієї продукції також є перспектива реалізації на ринку ЄС.

Крюківський вагонобудівний завод

КВБЗ випробовує вагони для європейського ринкуТакож на КВБЗ розповіли, що 16 вересня успішно закінчився комплекс робіт із випробування вагонів підприємства габариту RIC на міжнародних маршрутах. Випробування проводилися на прохання УЗ. Тож незабаром КВБЗ отримає дозвіл на курсування цих вагонів євроколією.

КВБЗ випробовує вагони для європейського ринку

Також на підприємстві планують виготовляти і новий пасажирський рухомий склад для потреб України. Утім деталі поки не розголошуються

Від нас очікують наступних кроків у царині створення нової рейкової техніки. Нещодавно відбулося засідання секції з пасажирського транспорту науково-технічної ради УЗ, в якій ми теж взяли участь. Сподіваємося, в новий рік увійдемо з новими темами і розпочнемо їхню реалізацію»

Крюківський вагонобудівний завод

Нагадаємо, у червні УЗ без тендера уклала договір з КВБЗ на придбання 100 пасажирських вагонів вартістю понад 3 млрд грн за переговорною процедурою. Переговорну процедуру УЗ застосувала на основі проведеного опитування деяких виробників вагонів та «експертного висновку» залізничного університету про те, що жоден інший виробник не зможе виготовити 100 вагонів за 12 місяців.

Водночас Держаудитслужба постановила, що Перевізник не мав підстав проводити закупівлю 100 пасажирських вагонів у КВБЗ без тендеру.  Скаргу до Держаудитслужби щодо неконкурентної закупівлі ще в липні  надіслало ГО «Ліги антитрасту».  Зараз Укрзалізниця оскаржує в суді цей висновок.

читайте також

Завантаження....