URM
Бізнес Новини

КВБЗ спростовує звинувачення у співпраці з росіянами

КВБЗ спростовує звинувачення Київської міської прокуратури щодо виведення грошових коштів Товариства на рахунки російських підприємств. Про це повідомляє пресслужба зводу.

На КВБЗ підтверджують, що серед акціонерів підприємства є громадянин РФ. Зазначається, що акції він придбав ще у 2012-ому – 10 років тому. При цьому начебто ця людина не має впливу на роботу підприємства.

Сьогодні ми живемо і працюємо в умовах воєнного стану. Ухвалюються нові закони, і ми вирішимо дане питання згідно з ними, бо самі стурбовані таким станом справ. Із подібною проблемою стикнулися в Україні 17 000 підприємств. Тож ми з розумінням ставимося до того, що відповідні державні органи проводять перевірки компаній, де представники країни-агресора є в числі бенефіціарів»

заява КВБЗ

Нагадаємо, що за інформацією прокуратури, у ході досудового розслідування встановлено, що за сприяння громадянина рф, якому належить 25% акцій ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», заводом систематично здійснювалися закупки деталей для будівництва вагонів у підприємств з російської федерації за завищеними цінами за наявності аналогів українського виробництва нижчої вартості.

Повідомляється, що правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території заводу, під час яких виявлено та вилучено документи, що підтверджують протиправні дії, вчинені громадянином рф.

читайте також

Завантаження....