URM
Рухомий склад Бізнес Новини

КВБЗ отримав документацію на нову модель думпкару 

5 серпня Крюківський вагонобудівний завод отримав погодження двох нових розробок – вагона-самоскида (думпкара) моделі 33-7141 та тривісного візка моделі 18-7142.

Погодження надало ДП «УкрНДІВ» підписавши відповідні акти. У них зазначено, що дослідні вагон-самоскид і тривісний візок приймальні випробування витримали.Згідно з висновком комісії, КВБЗ зможе реалізувати дослідний зразок вагона-самоскида на тривісних візках одразу після його сертифікації.

Думпкар КВБЗ має збільшені до 115 тонн вантажопідйомність і до 55 м куб. об’єм кузова. Він призначений для експлуатації на коліях промислових підприємств у завантаженому стані зі швидкістю не більше 40 км/год.

Допускається також пересування у порожньому стані магістральними залізницями колії 1520 мм до місця експлуатації або ремонту зі швидкістю не більше 90 км/год як вантаж на власних осях за наявності відповідних дозвільних документів на транспортування.

Тривісні візки мод. 18-7142, на які встановлено вагон-думпкар, є різновидом візків із рамою нежорсткого типу. Основні його елементи це чотири бічні рами, дві надресорні та одна шкворнева балки. Візок такої конструкції має центральне підвішування та клинові фрикційні гасники коливань.

Нагадаємо, на початку липня Крюківський вагонобудівний завод провів випробування нової моделі вагона-самоскида (думпкара) моделі 33-714. Випробування провели в робочих умовах – на коліях Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК).

читайте також

Завантаження....