URM
Тяга Бізнес Новини

КВБЗ готовий розробити свій тепловоз, але за умови гарантії подальшого замовлення від УЗ

Крюківський вагонобудівний завод ще у 2015 році пропонував Укрзалізниці розробити лінійку тяги: електровозів та тепловозів.

Про це під час онлайн-панелі «Інноваційний розвиток рухомого складу та інфраструктури» розповів начальник проєктно-конструкторського управління Олег Шкабров.

Ми ще у 2015 році запропонували УЗ розробити всю лінійку тяги. Зробили ескізний проєкт, погодили техзавдання та готові приступити до роботи. Але вкладати кошти без гарантії придбання – це ризик. Нас ця тема цікавить, ми брали участь у проєкті постачання тепловозів General Electric. Готові далі брати участь, і якщо буде певний інтерес з боку УЗ, то ми готові поставити будь-який варіант тяги.

Олег Шкабров

Також він повідомив, що компанія зацікавлена у питанні локалізації виробництва локомотивів Alstom.

Панель відбулась 11 листопада в межах ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту УКРПРОФЗТ/2021».

Наступна панель «Впровадження практики корпоративного управління в АТ «Укрзалізниця», які етапи пройдено, які ще попереду?» відбудеться 18 листопада о 14:00.

читайте також

Завантаження....