URM
Новини

Кубраков: Управлінська криза в УЗ перебуває в найгострішій фазі за всі роки незалежності

Міністерство інфраструктури підтримало рішення наглядової ради про рекомендацію на призначення нового т.в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» кандидатуру Олександра Камишіна. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За словами міністра, зараз в Укрзалізниці управлінська криза перебуває в найгострішій фазі за всі роки незалежності. Адже стан критичної інфраструктури став предметом розгляду на засіданні Ради національної безпеки та оборони України.

При Міністерстві інфраструктури створюється Антикризовий штаб Укрзалізниці, основним завданням якого буде контроль необхідних для української залізниці рішень. Роботу штабу контролювати я буду особисто.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури

У МІУ очікують, що вже за кілька місяців наглядова рада запропонує уряду кандидатуру нового постійно діючого голови правління.

Головні завданнями для розвитку галузі, на думку Кубракова, зараз є:

  •  підняття тарифів на вантажні перевезення, без ринкових тарифів нормальний розвиток Укрзалізниці неможливий;
  • налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника — Енергоатома;
  • залучення на українських ринок міжнародних інвесторів;
  • закупівля нових потягів та локомотивів.

Впровадження цих рішень у найкоротші терміни — це те, чого ми очікуємо від нового очільника Укрзалізниці.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури

Нагадаємо, що наглядова рада УЗ рекомендує Кабміну призначити керівником Укрзалізниці Олександра Камишіна.

Водночас 6 серпня відбулися торги щодо визначення HR-агенції, яка відбиратиме кандидатів до наглядової ради Укрзалізниці. Найдешевшу пропозицію зробило ТОВ «Маунт Поінт» – 1,9 млн грн, що на 1,7 млн грн менше, ніж стартова ціна (3,6 млн грн).  А сьогодні, 9 серпня, АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» переміг на торгах щодо відбору HR-агенції, яка займеться пошуком кандидатури на посаду голови УЗ та інших членів правління.

читайте також

Завантаження....