URM
Укрзалізниця Новини

Кубраков має нести відповідальність за УЗ, — Саакашвілі

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повинен взяти на себе відповідальність за те, що відбувається в Укрзалізниці. Таку думку висловив Глава виконавчого комітету реформ ​Міхеіл Саакашвілі.

Інакше як він може нести відповідальність за те, що він не контролює!? Залізниці потрібно прийняти болючі та небезпечні, в тому числі й для безпеки міністра, рішення, і їх потрібно приймати негайно, інакше ця залізниця в будь-який момент може просто зупинитися.

Міхеіл Саакашвілі, Глава виконавчого комітету реформ

Саакашвілі переконаний — Україна стане найважливішою частиною Східно-Західного коридору. Але для цього потрібно зробити:

  • швидкий поїзд до Одеси, який буде туди доїжджати максимум за дві години;
  • швидкий поїзд на Маріуполь — у цілях безпеки і стратегічної важливості цього міста.

Також Саакашвілі зазначив, що за останні два роки стратегічне для України підприємство Укрзалізниця, мала главу тільки шість місяців, а сам глава правління змінювався цілих п’ять разів. Політик переконаний — жодна компанія не змогла б нормально функціонувати за таких умов, тим більше УЗ з її масою боргів, проблем і корупцією.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Кабінету Міністрів розібратися в стані справ акціонерного товариства “Укрзалізниця” і в разі необхідності ухвалити кадрові рішення.

Зазначимо, що в 2017-му Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ «Укрзалізниця», згідно з яким, Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії. Таким чином тодішній міністр інфраструктури Володимир Омелян втратив вплив на компанію.

читайте також

Завантаження....