URM
Бізнес Новини

Кубраков: Alstom та Укрзалізниця фіналізують контракт

Alstom та Укрзалізниця фіналізують контракт. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури України Олександр Кубраков за результатами конференції ParisInfraWeek.

Це наближає нас до головної мети – оновлення потягів УЗ, швидші та комфортніші подорожі залізницею. Для нас важливо зберегти домовлений обсяг локалізації виробництва та доступне фінансування.

Олександр Кубраков

Сама ж конференція ParisInfraWeek щороку проводиться Міністерством економіки і фінансів Франції. Захід присвячено інвестиціями в інфраструктуру.

Утім, на цьогорічному ParisInfraWeek обговорювали не тільки залізничну галузь, а й дорожнє будівництво та авіацію.

У межах розробки концепту Національного авіаперевізника ми також вивчаємо можливості для співпраці ДП «Антонов» та AirBus для вантажних перевезень та пожежних літаків. Це амбітні та непрості проєкти, які надихають ідеєю «Великої Європи», адже сам Євросоюз почався не тільки з вугілля та сталі, але й з першого європейського літака.

Олександр Кубраков

Міністр також розповів, що значний інтерес для міжнародних партнерів є проєкти у галузі телеком, виробництва електромобілів та літієвих батарей, проєктах із водневого транспорту. На окремих зустрічах із французьким бізнесом, фінансовими установами та урядовцями українці також обговорювали туристичну інфраструктуру, ревіталізацію та капіталізацію залізничних вокзалів.

Кубраков: Alstom та Укрзалізниця фіналізують контракт

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури пропонує передбачити у бюджеті України на 2022 рік 132,4 млн євро авансової плати за постачання локомотивів Alstom.

Більш детально про співробітництво раніше розповів керуючий директор Alstom у Центральній та Східній Європі Антоніо Морено.

читайте також

Завантаження....