URM
Міжнародні Новини

КТЖ інтегрувала 94 % локомотивів до автоматизованої системи управління 

У Казахстані 94 % парку КТЖ інтегровано до систем «Автоматизована система управління «Енергодиспетчерські тяги»» (АСУ ЕДТ).

Система спрямована на підвищення енергетичної ефективності локомотивної тяги. Вона дозволяє контролювати кожен локомотив у режимі реального часу.  За кілька секунд можна отримати дані про поточну швидкість, точні координати, інформацію про обсяг пального в баку та режим його споживання.

Системою фіксуються результати кожної поїздки, враховуються відхилення від норм — економія пального та наднормативне споживання. Отримані дані аналізуються фахівцями.

У КТЖ заявляють, що позитивну динаміку реалізації проєкту можна побачити на найпростішому прикладі. Так, до впровадження системи АСУ ЕДТ паперовий маршрут машиніста, яким здійснювався контроль та облік роботи локомотивної бригади, заповнювався вручну. Після здачі машиністом основного документа наприкінці зміни дані неодноразово повинні були вводитися в різні інформаційні системи, що займало достатню кількість часу.

Після впровадження АСУ ЕДТ обсяг ручного введення інформації про поїздку машиніста шляхом автоматичного збору даних і різних параметрів з борту локомотива максимально скоротився.

Нагадаємо, білоруська залізниця має намір розширити практику пілотного проєкту з автоматизації контролю роботи маневрових локомотивів.

читайте також

Завантаження....