URM
Бізнес Новини

Криклій: Україна запрошує американських бізнесменів до участі у концесійних проєктах

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій узяв участь в онлайн-конференції «Україна у Вашингтоні» 13 травня. Сторони обговорили перспективи співпраці щодо розвитку інфраструктури України.

Американські бізнесмени виявляють зацікавленість в участі в інвестиційних проєктах в Україні, і ми сподіваємося, що компаній буде дедалі більше.

Владислав Криклій

Зокрема під час зустрічі йшлося про концесію залізничних вокзалів. Ідеться про вокзали в Києві, Дніпрі, Хмельницькому, Вінниці, Миколаєві, Львові, Одесі й Чопі, які можуть стати торговельно-розважальними центрами з розвинутою системою транспортного сполучення.

Міністр також нагадав, що 2019 року в Україні було ухвалено закон про концесію.

Ми вирішили, що все, чим може управляти приватний сектор у галузі інфраструктури, має бути передано в управління приватним підприємствам, оскільки вони роблять це більш ефективно, ніж держава.

Владислав Криклій

Владислав Криклій також підкреслив, що минулого року в Україні було реалізовано два концесійні проєкти в портах Ольвія та Херсон. Наразі триває робота над запуском концесійного проєкту з управління морським торговельним портом Чорноморськ.

Розглядаються також концесійні проєкти щодо пасажирського комплексу в порту Одеси, причалів Бердянського морського порту та порту в Ізмаїлі.

читайте також

Завантаження....