URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини Тарифи

Кошти від підвищення тарифів спрямуємо на електрифікацію та ремонт колій, — Олександр Камишін

17 серпня 2021 року набули чинності зміни до тарифів на вантажні перевезення. В Укрзалізниці почали рахувати, як можна витратити додаткові кошти.

Відповідний наказ МІУ вже опублікувало видання «Урядовий кур’єр». Отже, Укрзалізниця розпочинає двоетапний процес підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення, завдяки  якому вже цього року компанія  отримає близько 2 млрд грн додаткових доходів, а наступного року — ще близько 10 млрд грн.

Кошти від зазначених ініціатив буде направлено на відновлення залізничної інфраструктури: ремонт колій та електрифікацію залізниці.

Олександр Камишін

Так, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України, тариф для вантажів позакласної групи буде збільшено на 25,9 %, тобто він буде встановлений на нині чинному рівні для вантажів 1-го тарифного класу. Крім того, з 17 серпня 2021 року підвищено на 8 % рівень тарифів на перевезення вантажів 1-го та 2-го тарифних класів.

Також зросте майже на 51,8 % тариф на порожній пробіг вагонів з-під вантажів 1-го тарифного класу.

Наступний етап підвищення тарифів на зазначені класи вантажів планується провести з 1 січня 2022 року: для вантажів 1-го тарифного класу — на 20,4 %, 2-го класу — на 6,5 %.

Кошти від підвищення тарифів спрямуємо на електрифікацію та ремонт колій, — Олександр Камишін

читайте також

Завантаження....