URM
Укрзалізниця Новини

Консультанти Deutsche Bahn не брали участі в розробці тендерної документації щодо закупівлі 80 електропоїздів для УЗ

Відбулася презентація перших результатів роботи консультантів Deutsche Bahn в Укрзалізниці.

Під час зустрічі очільник німецької делегації Дірк Слодзінський заявив, що через брак часу німецькі фахівці не брали участі при підготовці тендеру на закупівлю 80 електропоїздів, який напередодні оголосила УЗ.

За його словами, усе, що зараз  німецькі спеціалісти можуть — це розглянути технічну специфікацію та здійснити її аналіз. Проте в подальших закупівлях пасажирського рухомого складу тендерну документацію  розроблятимуть спеціалісти Deutsche Bahn.

Нагадаємо, експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії провівши закупівлю через “Київський електровагоноремонтний завод” (належить УЗ), який 26 серпня уклав договір з Deutsche Bahn Engineering & Consulting напряму. Вартість договору – 891 тисяча євро.

У вересні німецькі фахівці розпочали роботу. Першими результатами співпраці у сфері пасажирських перевезень стали створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Роботу вирішили розбити за 3 напрямками:

  • розробка бізнес-плану пасажирських перевезень;
  • впровадження системи фінансування перевезень пасажирів;
  • підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

читайте також

Завантаження....